Servis Saatleri: 10:00 - 00:00
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Franchise

Franchise

CHİCKENELLA Ulusal Ve Uluslararası Standartların Gereği Olarak Uygulanan Kalite Yönetim Sistemini Faaliyet Gösterdiği Tüm Üretim Alanları Ve İşletmelerinde Uygulamaktadır. Uyguladığı Bu Sistemleri Aşağıda Sunulan Sistem Belgeleri İle Tescilleyerek Kalite Standartlarını Koruyarak Çalışmaktadır

Chickenella kalite politikalarını ön planda tutan bir gıda firmasıdır.

Chickenella Salihlide 2010 yılında kuruldu. Eşsiz tavuk lezzetleri ile damak tadına hitap etti. Kısa sürede kurumsallığını tamamlayan ve alternatif lezzetleri bünyesine katmayı başardı. Başarısının sırrı kaliteli ürün, hızlı hizmet anlayışı oldu. Chickenella  2018 yılından itibaren franchising vermeye başladı. Sizde bulunduğunuz şehirde Chickenella lezzetini sunmak isterseniz bizlere ulaşarak başvuruda bulunabilirsiniz.

CHICKENELLA Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 10 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Franchisee Adaylarında Aranan Özellikler:

CHICKENELLA Gıda olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

Eğitim:

Seçilen işletmeci adayı, CHICKENELLA  tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Destek Hizmetleri:

İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Franchising Başvurularınızı

OZAN KAYDAŞ : 0 532 611 76 60 arayarak yapabilirsiniz

Bize Ulaşın
hakkimizda